Z roku na rok świadomość konsumencka Polaków rośnie. Nasi rodacy coraz większą uwagę przykładają do jakości produktów, a ta nie zawsze idzie w parze z rozpoznawalnością marki. Bywa, że towary sygnowane znanym logiem nie spełniają oczekiwań konsumentów. Markowe nie zawsze bowiem znaczy lepsze. Po co więc przepłacać, jeśli nie widać różnicy?
Wychodząc naprzeciw zmieniającym się zachowaniom konsumenckim, naszym klientom oferujemy współpracę w ramach private label. Marka własna to coraz chętniej wykorzystywana strategia produkcyjno-handlowa. Pozwala ona rozszerzyć ofertę produktową przy zachowaniu niskich nakładów inwestycyjnych.
Znasz innowacyjną recepturę i chcesz podzielić się nią ze światem? A może masz pomysł na własny produkt, jednak nie wiesz, w jaki sposób go wytworzyć i dystrybuować? Nie musisz mieć własnego laboratorium ani rozbudowanej sieci kontaktów. W Matmat służymy kompleksowym wsparciem. Nie tylko zajmiemy się produkcją towaru, ale również stworzymy brand i pomożemy wprowadzić Twoją markę na rynek. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.
Innowacyjna infrastruktura badawcza

Tworzenie marek własnych to dla nas równie ważne zadanie co przygotowywanie autorskich rozwiązań. Dlatego by sprostać wymaganiom klientów, wykorzystujemy cały nasz potencjał badawczy, produkcyjny i wdrożeniowy. W efekcie tworzymy wysokiej jakości wyroby chemii gospodarczej oraz profesjonalnej, które są w pełni bezpieczne i zgodne z krajowymi i unijnymi normami.
Nasi eksperci czuwają nie tylko nad bezpieczeństwem wytwarzanych produktów, ale również skutecznością ich działania. Nawet najlepiej odpowiadający normom środek nie zyska bowiem popularności wśród konsumentów, jeśli nie będzie efektywny. Dzięki fachowej wiedzy i bogatemu doświadczeniu wiemy, jak zagwarantować jego najwyższą jakość przy zachowaniu niskich kosztów produkcji. Pozwala to sprzedającemu uzyskać wyższą marżę.
Atrakcyjna cena

Produkty marki własnej są tańsze od wyrobów renomowanych marek nie tylko ze względu na niższe koszty produkcji, ale również brak konieczności intensywnego reklamowania się, co pozwala zdecydowanie ograniczyć środki wydawane na promocję. Żeby zyskać rozgłos i przyciągnąć klientów, marka własna wcale nie potrzeba kosztownych zabiegów reklamowych. Wystarczy sprawdzona jakość i niska cena oferowanych produktów oraz dobra reputacja dystrybutora.
Produkty marki własnej mogą z powodzeniem konkurować z wyrobami, jakie znajdują się na sklepowych półkach. Dostarczają bowiem klientom to, czego oczekują najbardziej – niezawodnej skuteczności w atrakcyjniej cenie.
Wysoka jakość

Bogate doświadczenie, fachowa wiedza oraz zastosowanie sprawdzonych, innowacyjnych technologii produkcji to czynniki, które determinują wysoką jakość naszych wyrobów. Starannie nadzorujemy każdy etap powstawania produktu, tak aby odpowiadał on wszelkim wymaganiom stawianym przez klienta. Przez cały okres współpracy monitorujemy jakość wyrobów, co jest gwarancją bezpieczeństwa i zadowolenia konsumentów.
Stale się rozwijamy i uważnie obserwujemy rynek chemii gospodarczej. W efekcie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania, które wyróżniają się unikatowymi właściwościami i ułatwiają uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Sukces naszych klientów ma bowiem dla nas najwyższą wartość.
Walory wizualne

W Matmat przykładamy dużą staranność nie tylko do produkcji wyrobów, ale i ich opakowań. To poręczne rozwiązania, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie chemii gospodarczej. Odpowiadają one nie tylko wymaganiom klientów, ale również są zgodne z najnowszymi trendami w projektowaniu. To atrakcyjne opakowania, które zawierają wszelkie niezbędnie informacje oraz zabezpieczenia.
Żeby czerpać satysfakcję i korzyści finansowe ze sprzedaży własnych produktów, wcale nie trzeba działać w osamotnieniu. W Matmat oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. Wszystko po to, byś mógł przekuć pomysł na własną markę w zawodowy sukces. Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się owocną współpracą.