Znasz innowacyjną recepturę i chcesz podzielić się nią ze światem? A może masz pomysł na własny produkt, jednak nie wiesz, w jaki sposób go wytworzyć i dystrybuować? Nie musisz mieć własnego laboratorium ani rozbudowanej sieci kontaktów. W Matmat oferujemy Ci współpracę w ramach marki własnej (private label). Z nami:

·        rozszerzysz swoją ofertę produktową przy zachowaniu niskich nakładów inwestycyjnych,

·        wprowadzisz na rynek zupełną nowość,

·        zmodyfikujesz właściwości już istniejącego towaru.

Chcesz zbudować własną markę produktów z branży chemicznej i uzyskać przewagę konkurencyjną, wytwarzając towary szybciej i lepiej? Dobrze trafiłeś! W Matmat zyskasz kompleksowe wsparcie w realizacji swojej wizji. W ramach współpracy nie tylko zajmiemy się produkcją towaru i jego testowaniem, ale również stworzymy brand i pomożemy wprowadzić Twoje produkty na rynek.

Marka własna – zysk w czystej postaci

Tworzenie marek własnych to dla nas równie ważne zadanie co przygotowywanie autorskich rozwiązań. Dlatego podczas produkcji wykorzystujemy cały nasz potencjał badawczy, rozwojowy i wdrożeniowy. Pozwala to na tworzenie wysokiej jakości wyrobów chemii gospodarczej, które są:

·        w pełni bezpieczne,

·        zgodne z krajowymi i unijnymi normami.

Nasi eksperci czuwają nie tylko nad bezpieczeństwem wytwarzanych produktów, ale również skutecznością ich działania. Nawet najlepiej odpowiadający normom środek nie zyska bowiem popularności wśród konsumentów, jeśli nie będzie efektywny. Dzięki fachowej wiedzy i bogatemu doświadczeniu wiemy, jak zagwarantować jego najwyższą jakość przy zachowaniu niskich kosztów produkcji. W ten sposób uzyskasz nie tylko wyższą marżę, ale przede wszystkim zadowolonych klientów.

Marka własna z Matmat – dlaczego warto nam zaufać?

Bogate doświadczenie, fachowa wiedza oraz zastosowanie sprawdzonych, innowacyjnych technologii produkcji to czynniki, które determinują wysoką jakość naszych wyrobów. Starannie nadzorujemy każdy etap powstawania produktu, tak aby odpowiadał on wszelkim Twoim wymaganiom. Przez cały okres współpracy monitorujemy jakość wyrobów, co jest gwarancją bezpieczeństwa i zadowolenia konsumentów.

Stale się rozwijamy i uważnie obserwujemy rynek chemii gospodarczej. W efekcie jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze rozwiązania, które wyróżniają się unikatowymi właściwościami i ułatwiają uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

Gwarantujemy:

·        poufność i zachowanie tajemnicy handlowej,

·        pełen profesjonalizm i zaangażowanie,

·        indywidualne podejście do każdego projektu,

·    dostęp do nowoczesnego parku maszynowego i wykwalifikowanego zespołu naukowców i marketingowców


Marka własna w chemii gospodarczej – na czym możesz oszczędzić?

Opracowywane przez nas produkty marki własnej są tańsze od wyrobów renomowanych marek nie tylko ze względu na niższe koszty produkcji, ale również brak konieczności intensywnego reklamowania. Decydując się na współpracę z nami, nie musisz wdrażać skomplikowanych i kosztownych kampanii promocyjnych, aby zyskać rozgłos i przyciągnąć klientów. Wystarczy sprawdzona jakość i niska cena oferowanych produktów.

Dzięki nam Twoja marka własna będzie z powodzeniem konkurować z wyrobami, jakie znajdują się na sklepowych półkach. Dostarczy bowiem klientom tego, czego oczekują najbardziej – niezawodnej skuteczności w atrakcyjniej cenie.


Wyróżnij się na tle innych – atrakcyjna marka własna

W Matmat przykładamy dużą staranność nie tylko do produkcji wyrobów, ale i ich opakowań. To poręczne rozwiązania, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie chemii gospodarczej. Odpowiadają one nie tylko wymaganiom konsumentów, ale również są zgodne z najnowszymi trendami w projektowaniu. To atrakcyjne opakowania, które zawierają wszelkie niezbędnie informacje.

Żeby czerpać satysfakcję i korzyści finansowe ze sprzedaży własnych produktów, wcale nie musisz działać w pojedynkę. W Matmat oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. Wszystko po to, byś mógł przekuć pomysł na własną markę w zawodowy sukces. Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się owocną współpracą, która opiera się na prostym założeniu:

my produkujemy, Ty czerpiesz zyski.